Ką reikėtų žinoti apie fibo sąramas

Ką reikėtų žinoti apie fibo sąramas

Fibo sąramos: bendro pobūdžio informacija

Fibo sąramos

Vos tik pradėję domėtis statybų industrija, pamatysime, kad yra labai daug įvairiausių priemonių, metodų, priedų bei detalių, kurias naudojant galimas tik vienas rezultatas – kokybiškos statybos. Taigi, šių dalykų sąrašas bus tikrai labai ilgas, o daugelis š jų – puikiai pažįstamos, ne kartą matytos ar liestos. Tačiau, kad ir kiek daug ko žinotumėte, ko gero, teks susidurti ir su tokiomis detalėmis ar priemonėmis, kurios skirtos statyboms, tačiau apie kurias dar neturite informacijas ar neteko matyti iš arti. Didelė tikimybė, kad nieko neteko girdėti ar savo akimis matyti ir apie Fibo sąramas. Tad kas tos Fibo sąramos? Kuo jos ypatingos: kokia jų paskirtis? Ši ir kita bendro pobūdžio informacija apie šį produktą bus pateikta šį kartą.
Kad ir su kiek daug svarbių dalykų siektume supažindinti kalbėdami apie Fibo sąramos, vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia akcentuoti, yra informacija apie tai, kam apskritai yra naudojamos Fibo sąramos. Pasirodo, jog taip yra vadinamas armuotas gaminys, kuris pagamintas iš keramzitbetonio, o skirtas – angų perdengimui.
Na, o dabar – pats metas aptarti techninius rodiklius. Savaime suprantama, svarbiausi iš jų yra plotis, aukštis bei masės. Kadangi šios sąramos paprastai būna gaminamos laikantis standartų, tai visi išvardinti rodikliai būna taip pat standartiniai. Vis dėlto, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad galite įsigyti tik tai, kas jau yra pagaminta: galima paskelbti labai puikią žinią visiems tiems, kuriems yra reikalingos nestandartinio dydžio sąramos – pasirodo, jog ir tokios yra gaminamos. Taigi, viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik tiksliai išmatuoti, kokio aukščio, pločio bei masės sąramos jums yra reikalingos ir kreiptis į arčiausiai esančią ją gaminančią įmonę, pateikti užsakymą ir laukti, kol jos bus pagamintos.
Na, o pabaigai belieka tik paminėti dar vieną ne ką mažiau svarbų dalyką. Pasirodo, jog būtent šios sąramos gali būti montuojamas ne visais atvejais – jų negalima naudoti statiniuose, kuriuos nustatyta ypač aukšta chloridų koncentracija, o taip pat ir tuomet, kai montuojamos vandens nepraleidžiančios konstrukcijos.
Apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad šios sąramos – inovatyvus produktas, kurį naudodami gerokai palengvinsite sienų statymo procesą, o taip pat ir kur kas greičiau atliksite šį darbą. Galite rinktis standartinių matmenų sąramas arba pateikti individualų užsakymą, o prieš pasirinkdami šį produktą, turite pasitikrinti , ar šios sąramos yra tinkamos jūsų patalpoms.

Daugiau informacijos apie kitus produktus statyboms galima atrasti ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-05-06