Vasarinės padangos – kokie privalumai traukia pirkti internetu

Vasarinės padangos – kokie privalumai perkant internetu. Artėjant vasaros sezonui palengva “šyla” ir internetas. Mat patogumas internetu užsisakyti padangas vasarai pritraukia itin daug savarankiškų pirkėjų. Kurie žino kada privalu pasikeisti žiemines į vasarines padangas ir kokia jų automobilio padangų techninė būklė. Todėl tikėtina, kad prasidėjus vasaros sezonui vasarinės padangos internetu taps kone pagrindine paieškos preke ir Beepunkt.lt parduotuvėje.

Vasarinės padangos – kokie privalumai internetu

Vasarinės padangos - kokie privalumai internetu

Internetu įsigyti vasarines padangas įmanoma nuo daug ankščiau nei keli metai. Galima sakyti, kad padangos internete atsirado gal prieš kokius gerus 5 metus. Kai sumažėjo puslapių gamybos kaštai ir pačios interneto paslaugos vairuotojams tapo priimtinesne kaina. Šiuolaikiški vairuotojai net automobilius vairuoja interneto bei išmaniųjų įrenginių pagalba. Todėl privalumai padangas vasarai perkant internetu Beepunkt.lt parduotuvėje išryškėja vos tik apsilankius joje. Kadangi privalumų daug, teks jiems skirti atskirą skiltį, kad ieškantys vasarinių padangų ir abejojantys dėl pirkimo internetu suprastų ko neteks atsisakę tokios minties.

Realūs patogumai padangas perkant internetu

Internetu padangas vasaros sezonui perkantys praktiški vairuotojai neleis sumeluoti dėl žemiau pateikiamų patogumų. Todėl vis dar abejojantys galės įsitikinti ką praras, jei vis gi apsispręs vasarines padangas pirkti ne internetu, bet fizinėje parduotuvėje.

  • Laikas – sutaupoma daug laiko. Tik įsivaizduokite situaciją, kad Jūs nuvykote į fizinę parduotuvę. Ieškote vasarinių padangų R15, R16, R17, R18, R19 ar kito diametro bei reikiamo pločio su aukščiu padangų. Tačiau tokių padangų nėra. Ir ką darote? Greičiausiai vyresnio amžiaus žmonės ištaria kelių rusiškų žodžių kombinaciją, kuri su vasarinėmis padangomis neturi nieko bendra ir važiuoja ieškoti toliau. Kas tada, jei nei antroje, nei trečioje norimų matmenų padangų nėra? Žinoma, nepadės net ir keiksmažodžiai. Štai čia ir yra geriausias vasarinių padangų pirkimo variantas – internetu, Beepunkt.tl parduotuvėje. Joje rasite visas ir visų matmenų vasarines padangas – internetu;
  • 2 veiksmai vienu metu – kai internetu užsakytos vasarinės padangos yra pristatomos ne vairuotojui į namus, bet į automobilių servisą. Kuriame automobilio savininkas sutarė datą ir laiką kada jam bus pakeisto žieminės į vasarines padangas arba vasarinės į vasarines, kurios jau nebetinkamos techniškai. Sutaupoma ne tik lėšų, bet ir begales to paties brangaus laiko.

Ieškantiems kokybiškų padangų turėtų įtikti vasarinės padangos su Runflat technologija iš Beepunkt.lt internetinės parduotuvės. Kad pradūrę vasaros kelionės metu padangą ramiai galėtumėte nukaktti bent iki artimo auto remonto serviso.

KONTAKTAI:

Gedomaksis, MB  

Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius 

 +370 672 13081

info@beepunkt.lt