Aviabilietai daug pigiau ir internetu

Aviabilietai daug pigiau ir internetu

Kad aviabilietai pigiau ir, kad juos galima įsigyti žino visi, bet ar žinote, kur pigiausi aviabilietai randasi internete?
Planuojant keliones daugeliui iš mūsų norisi sutaupyti. Nors tai nėra taip paprasta, tačiau tikrai įmanoma. Transportas sudaro didžiąją dalį išlaidų, todėl įsigyjami aviabilietai pigiau leidžia mums sutaupyti.
Tam, kad bilietų pirkimas būtų sėkmingas galima pasinaudoti kai kuriais patarimais. Likus 3–6 mėnesiams iki numatomo skrydžio datos pradėkite stebėti kainas. Dažnai vyksta sezoninės akcijos. Pavyzdžiui, po pagrindinių žiemos švenčių, sausio mėnesį galima įsigyti labai pigius bilietus. Dažnai siūlomos nuolaidos ilgai nesitęsia, todėl, jei tik randama tinkama kaina, reikia skubėti įsigyti bilietus. Dažnai tai būna kelių dienų ar tik kelių valandų akcijos. Kartais aviakompanijos rengia akcijas, kurios skirtos tam tikriems įvykiams. Pavyzdžiui, skrydžių bendrovės gimtadienis gali tapti puikiu būdu įsigyti bilietus perpus pigiau, todėl tuokiu metu aviabilietai yra itin populiarūs keliaujančiųjų tarpe.
Yra ir paprasti būdai sutaupyti. Naudokitės internetu ne tik ieškodami bilietų, bet ir pirkdami juos. Būtinai peržvelkite kainas, kurias siūlo pigius skrydžius siūlančios kompanijos. Įprastai jos gauna geromis kainomis ir keliones, tad jūs galite pas juos rasti puikių pasiūlymų. Ieškodami skrydžių datų ir kainų neapsiribokite tik viena konkrečia data. Jei turite galimybę keisti kelionės laiką, tai peržiūrėkite savaitės ar kelių savaičių kainas. Dažnai įtakos turi ir savaitės diena. Darbo dienomis parduodami aviabilietai pigiau, nei savaitgaliais. Taip pat dažniausiai verta įsigyti bilietus pirmyn ir atgal, tai yra iškarto susimokant į abi puses. Kartais ieškomi tiesioginiai maršrutai, tačiau dažnai keliaujantys žmonės žino, kad su persėdimais galima rasti labai geras kainas, o aviabilietai internetu yra patys tinkamiausiu tokioms paieškoms.
Pasidomėjus kelionėmis ir skrydžiais pastebime sezoniškumą. Šiltuoju metų laiku daugelis skrenda atostogauti, todėl bilietai įprastai kainuoja brangiau, nei šaltuoju metų laiku. Žinoma, kad sezoniškumas priklauso nuo šalies ir turizmo joje. Pavyzdžiui, kai kurios šalys itin lankomos žiemos metu, kuomet prasideda slidinėjimo sezonas. Tuomet ir geras kainas sudėtingiau rasti. Dažnai galima pasinaudoti ir labai paprastu patarimu – pirkite bilietus kaip įmanoma anksčiau. Tai padės jums ir ramiau jaustis, kuomet žinosite, kad kelionė jau suplanuota, nes palankių kainų laukimas gali baigtis ir ne taip jau gerai, kaip buvo tikėtasi.
Keliautojams labai svarbu prieš apsisprendžiant kada ir kur keliauti sužinoti apie dominančią vietą kaip įmanoma daugiau. Tuomet galima rasti ir itin pigių būdų, kaip nuskristi į ten pigiau. Taupymas ir kelionės tikrai suderinama. Tereikia žinoti pagrindinius patarimus ir tinkamu metu jais pasinaudoti. Pigūs skrydžiai yra puikus būdas pigiai nuskristi ten kur reikia. Kelionės įspūdžiai nuo taupumo bilietams tikrai nenukentės, nes planavote pamatyti kokią nors išskirtinę šalį, bet ne debesų kamuolius, kurie matomi tik per lėktuvo langelį 😉

Straipsnis parašytas: 2014-08-11