KASKO draudimas

Kaip sakė vienas draudimo kompanijos brokeris, ne kas ko, bet KASKO draudimas. Taip reikia tarti ir akcentuoti, jei kalbate apie automobilio pilną draudiminę apsaugą. Skamba juokingai, bet daugelis automobilių turėtojų ir savininkų nesivargina užtikrinti savo automobilio apsaugos. Ir gaila, kad apie KASKO draudimą susimąsto tik įvykus kokiam nors nemaloniam nutikimui ar net draudiminiam įvykiui. Išdaužtas automobilio stiklas ar sužaloti veidrodėliai, lempos, apibraižytas mašinos kėbulas ir kiti nuostolius nešantys automobilio išoriniai pažeidimai.

Taigi, KASKO draudimas yra tas išsigelbėjimo plaustas, kad savininkai, kurių automobiliai yra labai prabangūs ir brangūs, gali pilnai pasirūpinti savo automobilio saugumu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Nes nesvarbu kaip gerai vairuoja savininkas ar tinkamai įvertina riziką kelyje. Gyvename ne visiškai saugioje aplinkoje, todėl papildomų saugumo priemonių imtis verta, o automobiliams dažniausiai padeda tik KASKO draudimas, nes TPVCA draudimas yra tik privalomas ir draudiminio įvykio kaltininkams jis patirtos žalos neatlygina, ką suteikia papildomas draudimas pavadinimu KASKO. Pavyzdžiui, jei draudiminio įvykio metu Jūsų automobilis taip pat yra apgadintas, KASKO draudimas padengs visą patirtą žalą, kurią įvertina draudiminių žalų įvertinimo specialistai.

KASKO draudimo paslaugų kainos yra įvairios. Ir taip iškart įvardinti konkrečią suma nesugebėčiau aš ir net draudimo kompanijos brokeris. Kodėl susimastysite? Viskas labai paprasta ir elementarus. Jei važinėjate automobiliu jau turite žinoti, kad draudimo paslaugų paketo kainas nustato ne bendrovės individualiai. Draudimo kainos priklauso nuo vairuotojo amžiaus, vairavimo stažo, automobilio pagaminimo metų, vertės bei ar įtraukti į padidintos rizikos sąrašus ar ne. Kai susideda visa informacijos visuma, tada pagal draudikų vertinimo lentelę įvardijama ir pati draudimo paslaugos kaina.

Bet jei pabandytumėte palyginti draudimus gyvai, tai yra važiuojant pas brokerį konsultacijai ir parašo padėjimui ir KASKO draudimą internetu ar tiesiog paprastą auto draudimą, bet tik internetu pamatysite, kad sutaupote ne tik savo lėšas. Kurias dar papildomai sunaudojate pakeliui pas brokerį į kontorą, bet ir savo brangų laiką. Nuvykus į draudimo kompaniją pokalbiui tenka dar išklausyti ir papildomai siūlomus draudimo produktus. Kas tiesą sakant, dažnai ir užknisa. Bet draudžiantis internetu, Jūs neišgirsite nė vieno pašalinio pasiūlymo ir susikaupimui Jums niekas netrukdys. Užsisakyti draudimo paslaugas internetu galėsite bendraujant tik su savo darbo kolegomis arba giminaičiais bei artimaisiais.

Tad, jei Jūsų automobilis yra bent šiek tiek brangesnis nei 10 tūkstančių litų, būtinai, prie privalomos civilinės atsakomybės draudimo pasirinkite ir pasinaudokite KASKO draudimo siūloma paslauga bei visokeriopu Jūsų nuosavybės saugumu!

 

Straipsnis parašytas: 2014-08-11