Guminės transporterio ir konvejerio juostos

Guminės transporterio ir konvejerio juostos
Šiuo metu konvejeriai tapo itin populiariu pirkiniu įvairiose įmonėse. Tam, kad neapsiriktume ir pasirinktume tinkamą tenka ne lengva užduotis. Norint išvengti netikėtumų reikia žinoti renkantis tokį įrenginį. Vienas iš svarbiausių jo elementų – transporterio juosta.
Specialistai rekomenduoja įmonėms, kuriose stovi konvejeris, kasmet skirti atitinkamą sumą pinigų jos keitimui ar remontui, nes, jeigu darbo krūvis yra pakankamai didelis, tai ši dalis reikalaus papildomų investicijų. Verta paminėti ir dažnai daromą klaidą, kuomet planuojant pirkinius, šiuo atveju kalbama apie konvejeriui skirtą juostą, norima sutaupyti. Teikiama pirmenybė kainai, o ne kokybei bei jos tinkamumui esamoms darbo sąlygoms. Tai esminė klaida. Dažnai galima išgirsti teiginių, kad tokia juosta, kuri kainuoja apie 30 proc. brangiau, nei pigioji, tarnaus dvigubai ilgiau. Taigi, paskaičiavus daugelis nusprendžia, kad verčiau skirti didesnes investicijas ir pirkti tik kokybišką juostą, nei vėliau jas dažnai keisti ar remontuoti.
Galima išskirti pagrindinius kriterijus, kurie turėtų tapti svarbūs visiems tiems, kurie nori kokybiškos guminės transporterio juostos. Pradėti rinktis reikėtų pagal, tai ar ji yra pakankamai patvari. Ypatingai tai svarbu turėtų būti tiems, kurie darbe dės ant konvejerio sunkius ar aštrius daiktus iš metalo. Bet kurio konvejerio juosta turi užtikrinti nepertraukiamą darbą. Taigi, ji turi būti ilgaamžė ir jos paviršius negali būti slidus, todėl visuomet reikia atkreipti dėmesį į tai. Yra dar vienas svarbus kriterijus renkantis juostą, kuri bus skirta maisto produktams dėti. Ji privalo atitikti reikalavimus, kurie taikomi medžiagoms, kurios skirtos sąlyčiui su maistu.
Net ir geriausia bei brangiausiai kainuojanti juosta gali neatlaikyti darbo krūvio. Dažnai atsiranda mikro įtrūkimai, kurie su laiku plečiasi ir juosta nutrūksta. Jei taip nutiko neverta nerimauti, nes visa tai lengvai pataisoma. Tereikia rasti kas tuo užsiima ir susitarti dėl skubaus atvykimo. Dauguma šias paslaugas užsako iš tos vietos, kur įsigyja konvejerio dalis. Taip bus patikimiau, nei ieškant per skelbimus, kuomet pakeisti ar sutvarkyti juostą gali atvykti neprofesionalūs darbuotojai, kurie neturi patirties. Visa tai gali kainuoti labai brangiai, o už sugaištą laiką niekas jums nesumokės kompensacijos.
Žinoma, kad patarimų, kaip tinkamai išsirinkti juostą yra gerokai daugiau, tačiau pirkėjui pakanka atminti bent jau pačius pagrindinius, kurie yra lengvai įsimenami. Visa kita galima patikėti pardavėjams, kurie padės išsirinkti tinkamą konvejerio dalį. Tai užtikrins tinkamą jo eksploatavimą ir bet kokią pagalbą įvykus gedimui.

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

Straipsnis parašytas: 2014-12-22