Įstiklintas balkonas turi daug privalumų

Įstiklintas balkonas turi daug privalumų

Balkonų stiklinimas Vilniuje
Malonus pasisėdėjimas savo balkone yra dažna jo savininkų svajonė. Tai galima įgyvendinti labai paprastai. Tereikia tinkamai įkurti šią nedidelę erdvę. Tam dažnai reikalingas balkonų stiklinimas Vilniuje ar kitame mieste.
Šiuo metu galima rasti didžiulį įvairių medžiagų ir detalių pasirinkimą. Taip pat randame ir gausią balkonų stiklinimo paslaugų pasiūlą. Svarbiausia – paslaugas užsakyti pas tuos, kurie turi pakankamai patirties atliekant tokius darbus. Nesižavėkite skelbime rastomis žemomis kainomis, nes tai gali būti pradedantieji stiklintojai, kurie dar tik mokosi atlikti šiuos darbus. Jei jus tenkina didelė klaidų tikimybė ir norite sutaupyti dabartiniams darbams, tai šis pasiūlymas kaip tik jums, tačiau jei nenorite ateityje turėti bėdų su langais, durimis ar kitomis konstrukcijos dalimis, tai verčiau sumokėti brangiau, tačiau rinktis profesionalius balkonų stiklintojus. Be to, jie suteiks jums ir garantiją. Taigi, net ir įvykus gedimui jums sutartą laikotarpį nereikės už darbus mokėti iš savų pinigų. Tai jau bus nebe jūsų, o stiklintojų rūpestis.
Jau ne vienerius metus balkonų stiklinimas Vilniuje yra labai populiari paslauga, kurią užsako tiek butų, tiek ir individualių namų ar kotedžų savininkai. Šiuo metu populiariausios yra trys sistemos: berėmės ar rėminės aliuminio ir plastiko. Kurią pasirinkti priklauso nuo daugelio priežasčių. Tai ir turimų pinigų kiekis, ir norimas galutinis rezultatas, ir bendras vaizdas. Geriausias sprendimas dėl sistemos pasirinkimo priimamas įvertinus konkrečią situaciją.
Norint tvirtumo ir patikimumo dažnai pasirenkama rėminė aliuminio sistema, kuri gali būti stumdoma ar varstoma. Didžiausias privalumas – ilgaamžiškumas. Teigiama, kad aliuminio rėminė sistema yra net 7 kartus tvirtesnė už medinę, o palyginus su plastikine – kelis kartus. Tai paprasta priežiūra ir ilgas eksploatacinis laikotarpis.
Daugelis teikia pirmenybę plastikinei balkonų stiklinimo sistemai. Didžiausias privalumas turint ją – šiluma. Tai ypatingai aktualu tiems, kurie nori papildomo šilumos sulaikymo iš savo būsto. Šaltuoju metų laiku plastikinė sistema yra labai gera, tačiau karštomis vasaros dienomis daugelis pastebi jos trūkumus, kurie susiję su per dideliu šilumos sulaikymu.
Kitas populiarus pasirinkimas – berėmė sistema. Tai šiuolaikiškas pasirinkimas norintiems gražaus estetinio vaizdo. Vientiso stiklo sistemos žavi vis daugiau ir daugiau balkonų savininkų. Tokiame balkone visada juntamas jaukumas. Didelis privalumas yra ne tik estetinis vaizdas, bet ir puikus lauko šviesos pralaidumas. Taip pat daugeliui svarbu ir tai, kad galima visiškai atidaryti visą balkone esančią stiklo sieną.

Daugiau informacijos rasite ČIA.