Vandens aparatai – vanduo biurams

Vandens aparatai biurams garantuoja kokybišką vandenį. Taip sukuriama kokybiška ir jauki darbo aplinka, klientų zona, pagerinamos darbuotojų poilsio sąlygos. Tad vandens aparatą turinčios įmonės gali didžiuotis ne tik įvaizdžiu, kuris išlieka klientų atmintyje, bet ir darbuotojų pagarba. Todėl kiekvienai įmonei geriausias sprendimas karštą vasarą ar šaltą žiemą gali būti įsigyti ar išsinuomoti vandens aparatą.

Vandens aparatai

vandens aparatai

Nors daugelis verslo atstovų įsivaizduoja kaip atrodo vandens aparatai ir kokias jie atlieka funkcijas, yra ir tokių, kurie žino ne viską. Didelių įmonių biure galima rasti vandens kurį kuria Brita indas Flow. Nors Flow talpina net 8,2 litrą kokybiško vandens, tuo jo funkcijos ir baigiasi. Tačiau vandens aparatas ltaqua.lt gali sukurti vandenį su daug papildomų funkcijų.

  • Jei iš vandens norima pašalinti nepageidaujamas medžiagas, kurių neįmanoma pašalinti tiekiant jį biurui, tai gali padaryti ltaqua.lt pasiūlytas aparatas. Taip biure ar ofise bus sukurta kokybė ir vanduo bus gardus, skaidrus, malonaus kvapo;
  • Vandens aparatų didelė ir pagrindinė funkcija yra užvirinti vandenį arba jį atšaldyti. Tokiu būdu aparatas įgauna svarbias funkcijas, kurios gali pakeisti kitus prietaisus, kurie biure ar ofise užvirina vandenį ar jį atšaldo. Tad ltaqua.lt specialistai gali rekomenduoti biuro vandens suvartojimą atitinkantį našumą. Darbuotojams nebereikės žvalgytis ar remontuoti virdulius biure. Liks tik į puodelį įsidėti kavos ar cukraus, jei toks yra ir iš aparato užpilti verdančiu vandeniu. Atvėsintas ar šaltas vanduo karštą darbo dieną tampa tikru išsigelbėjimu nuo perkaitimo. Nors darbinis specialistų našumas karštomis dienomis sulėtėja, vandens aparatas gali apsaugoti kiekvieną nuo perkaitimo. Vanduo leis atstatyti organizmui būtino skysčio balansą ir tuo pačiu atsivėsinti.

ltaqua.lt pasiūlymas biurams

Vandens kokybę garantuojantis aparatas yra toks populiarus ne todėl, kad įmonė juo kuria savo įvaizdį. Atsigaivinti į biurą atėję gali ir klientai, atsivėsina bei sutaupo laiką ir darbuotojai. Todėl ofisui naudinga rinktis vandens aparatą dėl darbo sąlygų bei klientų aptarnavimo gerinimo.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt