Pigūs skrydžiai vis pigiau ir patogiau pasiekiami

Pigūs skrydžiai vis pigiau ir patogiau pasiekiami
Vis daugiau keliautojų renkasi skrydžius lėktuvu. Tai patogu ir greita. Daugelis taupo laiką, nes keliaujant kitokiais būdais galima prarasti net kelias dienas. Ne tik jis taupomas. Daugelis nori sutaupyti ir pinigų, todėl labai populiarūs pigūs skrydžiai. Jų dėka galime aplankyti svajonių šalis ir miestus.
Nereikia manyti, kad, jei skrydis pigus, tai kažkas čia ne taip. Aviabilietai siūlomi pigesni tuomet, kai netikėtai atsiranda laisvų vietų, nes keleiviai atsisakė kelionės. Taip pat gali būti taikomos nuolaidos populiarioms kryptims. Kartais nutinka ir taip, kad skrydžių bendrovė nori turėti daugiau maršrutų numatyta kryptimi, todėl siūlo akcijas. O gal sudaromas naujas maršrutas ir norima padaryti jam reklamą? Tuomet būtinai pasinaudokite tokiu pasiūlymu. Ar pamenate tuos laikus, kai buvo siūlomi pigūs lėktuvų bilietai už 1 Lt? Tai buvo puiki reklama skrydžių bendrovėms. Tiesa, šiuo metu tokių kainų nebėra, tačiau galima rasti pakankami priimtinas kainas. Šiuo metu, norint sutaupyti kelionėje populiariausia Europoje kryptimi, tenka įdėti ne mažai pastangų. Bet yra geras būdas kaip visa tai kompensuoti sutaupomu bilietų paieškos laiku. Kalba eina apie tai, kad aviabilietai internetu ne tik suteikia galimybę juos susirasti pigiai, bet dar taupo visų keliaujančiųjų laiką, nes neradus bilietų vieną akimirką, jų jau galima ieškoti vos už pusvalandžio. Į kai kuriuos šio žemyno miestus galima bilietus įsigyti už 150–200 Lt pirmyn ir atgal. Tai tikrai nedaug. Jei norite ir Jūs keliauti mokant mažai, o pamatant daug, tai laukite gerų pasiūlymų, stebėkite akcijas ir Jums tikrai pasiseks.
Daugelis gali pigiai keliauti į populiarias šalis: Angliją, Airiją, Norvegiją. Tokį populiarumą lėmė emigracija, nes tose šalyse gyvena daugybė lietuvių, o pasimatyti su artimaisiais visi nori, todėl ir tenka dažnai skristi vieniems pas kitus. Tik prieš didžiąsias šventes bilietai pabrangsta, todėl, jei nusprendėte skristi į Londoną ar Dubliną kalėdiniu laikotarpiu, tai pasirūpinkite bilietais kuo anksčiau. Ne tik tokios kelionės populiarios. Ne mažiau perkami ir bilietai poilsinėms kelionėms į saulėtą Graikiją, Ispaniją ar Italiją. Tai labai populiarios kryptys, todėl pigūs skrydžiai į jas siūlomi gana dažnai. Taip pat galima pamatyti itin pigių kelionių į egzotiškas šalis, pavyzdžiui, Tailandą ar Indiją. Nebijokite, tai ne apgaulė, jei siūloma vykti ne turistų sezono metu. Mes nesame įpratę prie gerų orų, tad jei vyksite atostogų, kuomet pasirinktoje šalyje nėra itin karšta ar šiek tiek lietingas oras, nieko nenutiks. Tai leidžia sutaupyti ne mažą dalį pinigų.
Kelionės yra puikus būdas pažinti kitas šalis, jų kultūrą ir papročius. Galima ne tik ilsėtis, bet ir aktyviai leisti atostogas renkantis įvairias pramogas. Sutaupytus pinigus skrydžiui galima išleisti kitai nuostabiai kelionei.

Naudokitės zuikiobilietai.lt patogumu ir taupykite lėšų daugiau, kad būsimų kelionių nereikėtų laukti ilgai 😉

Straipsnis parašytas: 2014-08-11