Statybinių atliekų konteineriai

Statybinių atliekų konteineriai. Daugelis turbūt pastebėjote, kiek daug Klaipėdos mieste prie daugiabučių arba prie nuosavų namų stovi statybinių atliekų konteinerių. Bet turbūt niekas nepagalvoja, kaip yra patogu atlikti statybos arba griovimo darbus naudojantis šiais konteineriais. Klausiate kodėl? Visų pirma darbų metų susidaro labai daug atliekų, kurių į buitinių atliekų konteinerius mesti griežtai draudžiama. Taigi jų mesti nėra kur, o objekte laikyti, atliekos pradeda trukdyti, dėl to, kad jų kiekis yra labai didelis. Čia į pagalbą pasitelkiami statybinių atliekų konteineriai. Jų dėka galima nuvesti rankove nuo buto kuriame atliekami vieni ar kiti griovimo ar statybos darbai tiesiai į konteinerį. Tokiu būdų ne tik sutaupysite laiko statybinių atliekų pernešimui ir objekto iki artimiausios transporto priemonės, bet ir reikės mažiau fizinių resursų. Darbuotojai gali skirti daugiau laiko tiesioginiams darbams už kuriuos moka užsakovas.

Statybinių atliekų konteineriai

statybinių atliekų konteineriai

Suplanuoti griovimo darbai Klaipėdoje lygiagrečiai veda ir prie kito planavimo darbų dar prieš pradėjus griauti. Statybinių konteinerių užsakymas labai paprastas, nurodote darbų terminą, bei kokio dydžio konteinerio pageidaujate ir įmonės mieste prie jūros atveš juos į jūsų nurodytą vietą ir pastatys. Privalumas tame, kad užpildžius konteinerį pilnai, galite paskambinti ir jums sukeis konteinerius, pilną išsiveš tuščią pastatys. Didžiausias privalumas kad jums nereikės sukti galvos kur išvežti, kaip utilizuoti statybines atliekas. Dažnais atvejais tai ilgai trunkantis ir daug ištvermės reikalaujantis darbas, nes visas atliekas reikia nešti patiems.

Naudinga pasidomėti:

Praktiškas sprendimas

Žinoma atliekant nedidelio masto darbus, kurių metu susidaro keli kubiniai metrai statybinių atliekų neracionalu būtų nuomotis konteinerį į kurį telpa dvidešimt kubų, todėl atliekant tokio dydžio darbus, atliekas kraukite į maišus. Maišus yra patogu nešti iki transport priemonės. Naudokite medžiaginius maišus, jie yra ilgaamžiai ir daugkartiniai, todėl galėsite naudoti juos ne vieną kartą. Statybinės atliekos yra vežamos į Klaipėdoje esančiose surinkimo aikšteles, viena yra Dumpiuose, sekanti prie Palangos plento, o trečia prie šiaures plento. Išsirinkite sau artimiausią ir priduokite savo atliekas ten. Vienam asmeniui per metus galima priduoti kelis šimtus kilogramų statybinių atliekų. Todėl jeigu turite daugiau vežkitės sunų arba žmoną, tuomet galėsite užrašyti dalį priduotų atliekų jiems ir sutaupyti pinigų.