Jums tinkantis prezervatyvas ir yra geriausias

Jums tinkantis prezervatyvas ir yra geriausias

condom

Prezervatyvai jau ilgus metus pristatomi kaip pats geriausias pasirinkimas norint apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ir tuo pačiu vienintelis – nuo lytiškai plintančių ligų. Kadangi sargių pasiūla yra labai plati – kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Jeigu nežinote, kokius sargius pirkti – visada labai naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie prekiauja šia produkcija. Jeigu nejauku – tuomet siūlome išnaudoti virtualių prekybos vietų suteikiamas paslaugas. Juk konsultuosis virtualiai – kur kas patogiau ir maloniau.

Na, o kad pavyktų paprasčiau pasirinkti reikiamus sargius – pateikiame aspektus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.
Skirtingi prezervatyvai kainuoja skirtingas pinigų sumas. Žinoma, kadangi jie naudojami tik vieną kartą – nesinori investuoti ypač didelių sumų, tačiau pagalvokite apie tai, koks rezultatas gali jūsų laukti tokiu atveju, jeigu sargis suplyštų. Nepamirškite, kad jau pirkdami internetu visada sutaupote.

Prezervatyvai turi būti pasirenkami pagal dydį ir tai bene pats svarbiausias aspektas. Įdomu tai, kad sargiai dažniausiai plyšta ne todėl, kad pasirenkami per maži, tačiau priešingai – dėl didelio dydžio. Jeigu nežinote, kokie jums tinka – būtinai susipažinkite su sargių dydžių lentele.

prezervatyvai pigiauSpalva ir kvapas.

Ne visiems tai aktualu, tačiau jeigu užsiimate oraliniu seksu, tokiu atveju kvepiantys sargiai – puikus pasirinkimas. Žinoma, jeigu mėlynos spalvos penis jūsų nejaudina, pasirinkite tokį, kuris permatomas, tačiau puiku, kad pasirinkimas egzistuoja.

 

Naudinga pasidomėti:

Papildoma funkcija.

Kai kurie prezervatyvai ne tik apsaugo, tačiau taip pat gali suteikti ir papildomą malonumo funkciją. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, tačiau pereiti prie žaisliukų vis dar nedrįsta. Tokiu atveju papildomas malonumas – puikus pasirinkimas.

Anksčiau buvo gaminami ypač stori prezervatyvai, kadangi manoma, jog jie geba geriausiai apsaugoti. Šiuo metu požiūris pasikeitė ir gaminami vis plonesni sargiai, kurie pasižymi dar didesne apsauga.

Medžiaga.

Jeigu esate alergiškas lateksui, tuomet galite įsigyti sargius pagamintus iš kitos medžiagos. Sukurti jie tam, kad seksu galėtų mėgautis ir tie, kurie alergiški lateksui. Juk prezervatyvai yra geriausia apsauga.

Prezervatyvai – geriausia apsauga. Mylėkite, būkite mylimi ir mylėkitės.